Oto Toruń nagrodzony prestiżową nagrodą

28 lutego w sali bankietowej hotelu Filmar w Toruniu wręczono prestiżowe nagrody „Made in Toruń”. Wśród nagrodzonych znalazła się redakcja Oto Toruń należąca do sieci portali CMC MEDIA.

Nasi koledzy z portalu Oto Toruń znaleźli się wśród zaszczytnej wyróżnionej grupy 24 firm, które otrzymały znak jakości „Made in Toruń”. Od tej chwili redakcja może w swoich działaniach marketingowo – promocyjnych używać znaku jakości, który świadczy o najwyższej jakości usług oraz pracy. Jury konkursu nadając znak „Made in Toruń” brało pod uwagę takie kryteria jak produkt/usługa jest sprzedawana przynajmniej na terenie miasta, pomysł/idea produktu bądź usługi powstawała w Toruniu a także produkt lub usługa jest świadczona na terenie Torunia.

Organizatorami konkursu jest Prezydent Miasta Toruń, Michał Zaleski wraz z Centrum Wsparcia Biznesu a pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia była radna Magdalena Olsza -Bloch. Do uzyskania zaszczytnego tytułu przyczynił się dział Rozmowy Oto Toruń, który przybliża sylwetki znanych mieszkańców Torunia.

Gratulujemy koleżankom i kolegom tak dużego sukcesu. Jesteśmy dumni, że są wśród nas tak zdolni i wyróżnieni znakiem jakości „Made in Toruń”.