SGL Local Press – nagroda dla złotowskie.pl

SGL Local Press to wydarzenie, które skupia wokół siebie najlepiej prosperujące lokalne media. Konkurs jest organizowany już jedenaście lat na który wpływa corocznie wiele prac. Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, która jest organizatorem konkursu w tym roku nagrodziła w kategorii Gazeta Roku 2018 „Aktualności Lokalne”, którego witryna zlotowskie.pl należy na naszej sieci portali CMC Media.

Tygodnik „Aktualności lokalne”, którego portalem jest zlotowskie.pl, zwyciężył w kategorii Gazeta Roku 2018 a nagroda ta przypada temu wydawcy, który otrzymuje największą liczbę nominacji a także nagród w kategoriach jakie występują w konkursie. Angelika oraz Mariusz Leszczyńscy wydawcy „Aktualności Lokalnych” mieli przyjemność odebrać nagrodę.

Pod ocenę komisji konkursowej trafiają materiały prasowe, dziennikarskie akcje społeczne bądź interwencyjne jakie organizuje dany podmiot, materiały wideo, portal gazety lokalnej oraz fotografie. Wśród najlepszych za pracę w 2018 roku znalazł się portal należący do naszej sieci CMC MEDIA, zlotowskie.pl, który zwyciężył w kategorii Portal gazety lokalnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Z pewnością nagroda jest wytyczną dla naszych pozostałych partnerów a także potwierdzeniem wysokiej jakości pracy w której możemy uczestniczyć.

Aktualności Lokalne” zdobyły nagrodę w kategorii: Reportaż prasowy – Łukasz Opłatek za artykuł „Na ostatnim wdechu”; Wywiad – Łukasz Opłatek „Chłopiec, który milczał”.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

afasdfasd