CMC na WELCONOMY FORUM IN TORUŃ 2017

W najbliższych dniach będziemy się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi podczas prestiżowej imprezy gospodarczej, jaką jest WELCONOMY FORUM IN TORUŃ 2017. Poprowadzimy panel „Lokalne media w dobie Internetu - szanse i zagrożenia dla Wydawców na zmieniającym się rynku”. Zapraszamy wszystkich do udziału.

14 marca, czyli drugiego dnia forum, CMC wraz ze swoimi współpracownikami weźmie udział w XXIV edycji WELCONOMY FORUM IN TORUŃ 2017. Podczas drugiego dnia paneli tematycznych, w godzinach 11.30 – 13.00, do nas będzie należał referat pt. Lokalne media w dobie Internetu - szanse i zagrożenia dla Wydawców na zmieniającym się rynku. Moderatorem panelu będzie prezes cmcmedia.pl Marcin Ryński, prelegentami zaś:  Maciej Kowalski ze Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, radca prawny Morosław Jasiński, Tomasz Pasiut - reporter TVN24 oraz wydawca ototorun.pl Tomasz Kaczyński.
WELCONOMY FORUM IN TORUŃ organizowane jest od 1996 roku najpierw przez Stowarzyszenie FORUM POLSKA – ZACHÓD, a od 2000 roku przez Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”. Jego celem od ćwierćwiecza pozostaje m. in. tworzenie płaszczyzny wieloaspektowej dyskusji i wymiany poglądów, poszukiwanie sposobów rozwiązywania problemów politycznych i gospodarczych w kraju i na świecie, wspieranie przedsiębiorczości i przeciwdziałanie bezrobociu , promocja osiągnięć polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.
Zapraszamy 14 marca do Hotelu Copernicus w Toruniu w godzinach 11.30 – 13.00 do sali LUNA B.